Poniżej zamieszczamy wybrane referencje, które dostaliśmy od Was w podziękowaniu za rzetelne podejście do problemu, zaufanie i pełen profesjonalizm. Tutaj zobaczysz nasze inne recenzje.

Jeśli uznacie Państwo, że po wykonaniu usługi warto wystawić naszej firmie dobrą ocenę to zapraszamy tutaj, na fanpage Telefirmy na facebooku. Z góry dziękujemy za każdą ocenę:)


Serwis internetowy: stare-kino.pl

stare-kino.plZ ogromną przyjemnością rekomendujemy usługi teleinformatyczne firmy Adam Radzikowski Telefirma Sp. z o.o., której powierzyliśmy opiekę nad portalem stare-kino.pl.

Nasza dotychczasowa współpraca zaowocowała ulepszeniem strony internetowej oraz otworzeniem nowych możliwości dla naszych Czytelników i dla nas.

Bezpośrednia pomoc oraz kompleksowe wsparcie techniczne jakie uzyskaliśmy od pana Adama usatysfakcjonowały nas w każdej z oczekiwanych kwestii.

Usługi firmy Adam Radzikowski Telefirma Sp. z o.o. to gwarancja profesjonalizmu i rzetelności. Z pełnym przekonaniem polecamy tę firmę!


Serwis internetowy: dermaproject.pl

dermaproject.plPierwszy nasz kontakt z firmą TELEFIRMA miał miejsce dokładnie rok temu. Postanowiliśmy zmienić serwer i poszukiwaliśmy zaufanej firmy do przeprowadzenia tego procesu.

Chodziło o przeniesienie sklepu internetowego i strony informacyjnej dla profesjonalistów. Jako, że żaden klient nie lubi braku dostępu do informacji czy ograniczenia mu możliwości zakupu, tak więc kluczowe było takie przeprowadzenie transferu, aby przerwy na obu platformach były jak najkrótsze.

I tutaj firma sprawdziła się doskonale, zapewniając wysoką jakość usługi. W ostatnim czasie sytuacja się powtórzyła i znowu firma Pana Adama zaoferowała wsparcie merytoryczne na bardzo wysokim poziomie, utrzymując stały kontakt mailowy i szybko reagując na pojawiające się wątpliwości u odbiorcy.

Pan Adam Radzikowski gwarantuje wysoką jakość współpracy, pewność i zaufanie, co jest szczególnie istotne w sytuacji, kiedy przetwarzane są dane wrażliwe klientów.

Tak więc z całym przekonaniem polecam firmę i chociaż nie życzę sobie już żadnych transferów, jeżeli zaistnieje taka konieczność, z całą pewnością skorzystam z usług firmy ponownie.


Serwis internetowy: www.emkastudio.eu

emkastudio.euNiniejszym pragnę wyrazić podziękowanie za wspaniale wykonaną usługę przeniesienia firmowej strony internetowej wraz z pocztą elektroniczną na nowy serwer.

Usługa wykonana została w błyskawicznym tempie i niezwykle miłej atmosferze, z pełnym profesjonalizmem i niezwykłym zaangażowaniem. Podczas gdy konkurencyjne firmy oferowały wykonanie takiej usługi w terminie minimum tygodnia, Pan Adam potrzebował jednego wieczoru aby wykonać zlecenie. Takiej usługi właśnie potrzebowałem i polecam Pana Adama Radzikowskiego każdemu, kto potrzebuje bezproblemowej i błyskawicznej obsługi w zakresie danych informatycznych, w bardzo przystępnej cenie.

Dziękuję za zrozumienie i pełen profesjonalizm.


Serwis internetowy: zakupy.sklep-medicus.pl

medicus

Dotychczasowa współpraca Sklepu Medicus z Telefirmą Sp. z o.o. pozwala nam w pełni zarekomendować usługi świadczone przez wyżej wymienioną firmę.

Przede wszystkim zwracam uwagę na wysoką jakość obsługi klienta, przejawiającą się w życzliwości oraz otwartości na potrzeby i wymagania. Terminowość, fachowość i rzetelność to także niezaprzeczalne atuty firmy

Współpraca z Firmą daje nam pewność, że powierzone działania będą wykonane z najwyższym poziomem bezpieczeństwa powierzonych danych, profesjonalizmu i zaangażowania.

Z przyjemnością myślimy o dalszej współpracy, co jednocześnie skłania nas do polecenia innym firmom usług świadczonych przez Telefirmę.


Serwis internetowy: fotodabrowski.eu, dabrowski93.eu

fotodabrowski_referencje

Niniejszym udzielam referencji Panu Adamowi Radzikowskiemu oraz Jego Firmie ,,Telefirma | Usługi informatyczne przez Internet – Polska, UE, WieIka Brytania” za wykonaną usługę na rzecz mojej strony fotodabrowski.eu polegającej na przeniesieniu całości serwisu na inny hosting.

Firma pana Adama, jako pierwsza odpowiedziała mi na zapytanie a jednocześnie podała najszybszą datę realizacji usługi, dzięki czemu mogłem szybko powrócić do Sieci, a nie ukrywam iż były problemy z przeniesieniem Bazy Danych i nie mogłem sobie z tym sam poradzić.

TELEFIRMA.pl według mnie zasługuje na ocenę 5. Oby więcej takich firm i informatyków.

Z poważaniem
PD Film Paweł S. Dąbrowski, Łomża


Serwis internetowy: car-lux.pl

car-lux_referencje

Nasza firma miała przyjemność skorzystania z usług Telefirmy Sp. z o.o. i jesteśmy w 100% usatysfakcjonowani.

Telefirma przeniosła nasze dwie domeny na inny serwer bez żadnych problemów. Firma bardzo zaangażowana w zlecenie, dzięki czemu od firmy uzyskaliśmy szybki i sympatyczny kontakt oraz szybkie wykonanie zlecenia, z pewnością będziemy w przyszłości korzystać z ich usług.

Nasza firma poleca Telefirmę Sp. z o.o. do oferowanych przez nich usług, są rzetelni, terminowi oraz bardzo zaangażowani w swoją pracę.


Serwis internetowy: ellet.pl

ellet_referencje

Telefirma Sp. z o.o. wykonała dla nas z sukcesem szereg usług, w tym przeniesienie stron internetowych z jednego serwera do drugiego, aktualizację oprogramowania stron (Joomla i WordPress), odzyskanie danych logowania do strony, dodatkowe zabezpieczenie stron przed atakami hakerskimi oraz porządki w bazach danych. W wyniku długotrwałej współpracy Telefirma zyskała nasze pełne zaufanie, co jest niezwykle ważne kiedy musimy podać wszystkie dane dostępowe do konta na serwerze. Cenimy ich za profesjonalizm, szybkie działanie, rozsądną wycenę usług i fakt, że mamy na kogo liczyć w razie problemów.


Serwis internetowy: interget.pl

interget_referencje

Firma INTERGET Limited S.K.A miała przyjemność współpracować z Telefirmą Sp. z o.o. podczas realizacji przeniesienia serwisu internetowego z jednego serwera na drugi.

Podkreślamy zaangażowanie pracownika firmy w wykonywane zlecenie oraz dobry kontakt podczas realizacji usługi.

Telefirma Sp. z o.o. wywiązała się z powierzonych zadań rzetelnie i terminowo. Z całą pewnością możemy polecić Telefirmę jako partnera biznesowego, z którego będą Państwo zdowoleni.


Serwis internetowy: english-tea-time.com

english_referencje

Szukając w internecie firmy, która przeniesie mojego bloga z Joomla na WordPress, natknęłam się na stronę Telefirma Sp. z o.o. Mimo iż bardzo chciałam zmienić platformę, na której pracowałam, obawiałam się wswzelkich komplikacji technicznych oraz nakładów finansowych. Ponadto blokował mnie fakt, że pewnie zostanę pozostawiona sama sobie z problemami technicznymi, jak to miało miejsce w przypadku współpracy z poprzednią firmą.

Po pierwszej rozmowie z Panem Adamem Radzikowskim wiedziałam, że chcę zaryzykować przenoszenie mojej strony na inną platformę. I absolutnie tego nie żałuję. Proces ten przebiegł bardzo sprawnie i po krótkim czasie mogłam cieszyć się z nowej odsłony mojego bloga. Nie musiałam zajmować się żadnymi aspektami związanymi z przenoszeniem. Tym kompleksowo zajęła się firma Pana Adama. Teraz, kiedy sama zajmuję się tworzeniem treści, niejednokrotnie zwracam się z prośbą o pomoc, którą otrzymuję niemalże natychmiast.

Telefirma Sp. z o.o. to firma solidna, rzetelna i zdecydowanie godna polecenia. Klient otrzymuje pełne wsparcie i pomoc zawsze, gdy tego potrzebuje. Jedyne czego żałuję to fakt, że odkryłam ją tak późno.


Serwis internetowy: energetyk-elektronik.pl

energetyk_referencje

W imieniu społeczności absolwentów Technikum Elektronicznego w Bytomiu, stwierdzam, że Telefirma Sp. z o.o. wykonała dla naszych potrzeb przeniesienie dużego serwisu internetowego z amerykańskiego serwera na rodzimy hosting www.energetyk-elektronik.pl. Usługa ta została wykonana sprawnie, profesjonalnie, w krótkim czasie oraz w konkurencyjnych cenach. Współpraca z przedstawicielem Firmy, Panem Adamem Radzikowskim, charakteryzowała się fachowością, konstruktywnością i pełnym zrozumieniem naszych potrzeb.

Mając powyższe względy na uwadze, polecamy usługi przedmiotowej Firmy wszystkim zainteresowanym podmiotom gospodarczym i osobom prywatnym.